Komunitní vzdělávání

Informace o komunitním vzdělávání & vzdělávání v komunitních centrech. Možnosti poradentství a konzultace. Více informací zde.

 

Učím s RESPEKTem

Od začátku školního roku 2012/2013 nabízelo COV ve spolupráci s časopisem Respekt každý týden lekci pro učitele na aktuální témata. Lekce jsou k dispozici ke stažení zde na webu - klíčové slovo "Učím s RESPEKtem"...

Partneři

 

2015_05_05_14_55_20_Projekt_Výchova_k_občanství.png

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Učím s RESPEKTem: každý týden nová lekce na aktuální téma

Od začátku školního roku 2012/2013 nabízí COV ve spolupráci s časopisem Respekt každý týden lekci pro učitele na aktuální témata. Lekce jsou k dispozici ke stažení zde na webu - klíčové slovo "Učím s RESPEKtem".

Nové lekce se vždy věnují aktuálnímu dění, kterému jsou žáci vystaveni v médiích a často je pro ně náročné se v něm orientovat. Centrum občanského vzdělávání proto chce pomoci učitelům uchopit tato mnohdy složitá a komplexní témata k výuce. Jednotlivé lekce zachovávají strukturu osvědčenou praxí v projektu Výchova k občanství a procházejí odbornými i metodickými recenzemi. 

Nové lekce naleznete na adrese www.vychovakobcanstvi.cz/respekt. Návrhy na témata dalších lekcí uvítáme na našem facebookovém profilu nebo e-mailem. Těšíme se i na Vaše připomínky k jednotlivým lekcím.

cumales_respekt_v2.jpg